Červen 2014

Past layout #02

30. června 2014 v 18:20 | Posted & written by: Teez |  Past layouts

Version of the design: #02
Design by: Teez
Satisfaction: 90%
Summary: Už to změnu opravdu potřebovalo. Nejdříve jsem přemýšlela jestli vsadím na starou dobrou klasiku a tou jsou jen okraje a nebo se pustím opět do grafičení a pokusím se o layout sama. Nakonec jsem vybrala zase jen okraje a musím uznat, že se mi líbí. Líbí se mi, že je tam moře a když začali prázdniny určitě se to k tomu hodí. Líbí se i Vám?
Teez

Vysvědčení + info ohledně blogu

28. června 2014 v 13:58 | Posted & written by: Teez |  Other
Zdravím Vás po delší době. Omlouvám se, že jem teď delší dobou nic nepřidala, ale není čas. Hodně se toho u mě změnilo a už nemám tolik času jako dříve. Chtěla bych Vás informovat, že už nebudu přidávat tolik jako dříve. Budu se pokoušet tak 2-3 články týdně, ale nevím jak to budu stíhat. Myslela jsem, že bych o prázdninách blogu aktivitu trošku zvedla, ale to se mi asi nepovede jelikož budu cestovat mezi kamarádkami a mým klukem tak snad se mi povede tam někam zařadit i blog :) Chystám nový vzhled pro blog, udělat novou anketu na POTM, tak snad se mi povedou všechny plány zrealizovat...

A co vysvědčení? U mě naprostý úspěch. Nechci se chlubit, ale mám nejlepší vysvědčení z celé třídy a měla jsem jednu 2 jinak samé 1, takže pro mě obrovský úspěch. Sice mě mrzí, že mi nevyšli samé jedničky, ale i tak jsem za to moc ráda :) A co Vy jste měli na vysvědčení? :)